| Mea | AL4-20 |
| Ka mana | 20L/20kg |
| Kaumaha ʻupena | 24kg |
| Kaumaha lawe ʻana | 55kg |
| Pūpū: | 2 mau nozzle centrifugal |
| Ka laulā o ka pīpī | 7-9m |
| Ka pono o ka pīpī ʻana | 9-12 heketa/hola |
| Kahe ʻana o ka pīpī | 3.5-4 L/min |
| Ka manawa lele | 10 minuke |
| Ka wikiwiki o ka pīpī | 0-10 m/s |
| Pākahiko | Pākaukau akamai 14S 22000 mAh |
| Mea hoʻoili uila | Mea hoʻoili akamai 3000W 60A |
| Ke kū'ē ʻana i ka makani | 10 m/s |
| Ke kiʻekiʻe lele | 0-60 mika |
| Ka radius lele | 0-1500 mika |
| Ka nui o ka pālahalaha | 2400*2460*630mm (±10mm) |
| Ka nui i pelu ʻia | 955*640*630mm (±10mm) |
No ka ʻike hou aku, e ʻoluʻolu e waiho i kahi leka a i ʻole e hoʻokaʻaʻike mai iā mākou ma ke kaomi ʻana i ke pihi whatsapp ma ka ʻākau.
E pane koke mākou iā ʻoe. Mahalo!