| Mea | AL4-30 |
| Ka mana | 30L/30kg |
| Kaumaha ʻupena | 25.5kg |
| Kaumaha lawe ʻana | 70kg |
| Pūpū | 2 mau nozzle centrifugal |
| Ka laulā o ka pīpī | 8-10m |
| Ka pono o ka pīpī ʻana | 12-15 heketa/hola |
| Kahe ʻana o ka pīpī | 3.5-4 L/min |
| Ka manawa lele | 10 minuke |
| Ka wikiwiki o ka pīpī | 0-10 m/s |
| Pākahiko | Pākaukau akamai 14S 28000 mAh |
| Mea hoʻoili uila | Mea hoʻoili akamai 3000W 60A |
| Ke kū'ē ʻana i ka makani | 10 m/s |
| Ke kiʻekiʻe lele | 0-60 mika |
| Ka radius lele | 0-1500 mika |
| Ka nui o ka pālahalaha | 2460*2530*655mm (±10mm) |
| Ka nui i pelu ʻia | 960*640*655mm (±10mm) |
No ka ʻike hou aku, e ʻoluʻolu e waiho i kahi leka a i ʻole e hoʻokaʻaʻike mai iā mākou ma ke kaomi ʻana i ke pihi whatsapp ma ka ʻākau.
E pane koke mākou iā ʻoe. Mahalo!