| Hoʻohālike | AL4-10L |
| Pahu Pesticide | 10L |
| ʻAno | Malu hiki ke pelu ʻia |
| Kaumaha ʻupena | 12kg |
| Kaumaha lawe ʻana | 26 kg |
| Ka mana o ka pila | 12s 16000mAh * 1pc |
| Ka wikiwiki o ka pīpī | 0-10 m/s |
| Ka laulā o ka pīpī | 4-5.5 mika |
| Nozzle Helu. | 4 mau ʻāpana |
| Kahe ʻana o ka pīpī | 1.5-2L/min |
| Ka pono o ka pīpī ʻana | 5-6 heketa/hola |
| Ke kū'ē ʻana i ka makani | 10m/s |
| Ka nui o ka pālahalaha o ka drone | 1100*1100*600mm |
| Ka nui i pelu ʻia o ka drone | 690*690*600mm |
Hāʻawi ka ʻoihana drone ʻo Aolan Sprayer i nā lawelawe OEM/ODM. He mea kūʻai nui mākou i nā drones mahiʻai, e ʻimi ana i nā mea hoʻolaha a me nā ʻelele ma ka honua holoʻokoʻa.

ʻAno hana lima:
E hana lima me ka mana mamao Mana mamao i hoʻohui ʻia. Kākoʻo i ka bluetooth a me ka pili usb Kikowaena honua, ka hoʻoili kiʻi.
ʻAno hana aunoa:
Holo kūʻokoʻa me ka App.
Kākoʻo i nā ʻōlelo he nui: Pelekania, Paniolo, Lūkini, Pukiki, a pēlā aku.
Hoʻolālā ʻana i nā Ala Holo.
E kākoʻo i ka hana pīpī i ke ao a me ka pō.
Ua hoʻokomo ʻia ka FPV me ke kāmela HD a me nā kukui pō LED.
- ʻIke ākea 120 degere, e hōʻoia i ka lele ʻana ʻoi aku ka palekana.
- Hoʻonui pālua ʻia ka ʻike pō mālamalama, e hana i nā mea hou aʻe no ka pīpī ʻana i ka pō.
Eia ke poʻo inoa.
Mīkini Puhi ʻŌmole PET Semi-Automatic Mīkini Hana ʻŌmole Mīkini Hoʻoheheʻe ʻŌmole He kūpono ka Mīkini Hana ʻŌmole PET no ka hana ʻana i nā ipu palaki PET a me nā ʻōmole o nā ʻano like ʻole.
Eia ke poʻo inoa.
Mīkini Puhi ʻŌmole PET Semi-Automatic Mīkini Hana ʻŌmole Mīkini Hoʻoheheʻe ʻŌmole He kūpono ka Mīkini Hana ʻŌmole PET no ka hana ʻana i nā ipu palaki PET a me nā ʻōmole o nā ʻano like ʻole.
Hiki i ka drone pīpī me ka radar hahai ʻāina ke ʻike i kahi ʻāina manawa maoli a hoʻoponopono i ke kiʻekiʻe lele. E hōʻoia i ka hoʻomanawanui ʻana i nā ʻano ʻāina like ʻole.
ʻIke ka ʻōnaehana radar pale keakea i nā keakea a me nā wahi a puni i nā wahi āpau, me ka nānā ʻole i ka lepo a me ke komo ʻana o ka mālamalama. ʻO ka pale keakea ʻakomi a hoʻoponopono i nā hana lele e hōʻoia i ka palekana lele i ka wā e pīpī ana.