(1) ʻO ka motika e pili ana i kahi mea hana e hoʻoili i ka ikehu uila i ka ikehu mechanical a ua hana ʻia me kahi stator, rotor, hao hao, kila magnetic, a me nā ʻāpana ʻē aʻe. ʻO ke kumu nui, ʻo ka motika o ka UAV he motika brushless e hana ana i ka hoʻokuʻu ʻana i lalo ma o ka wili propeller.
(2) ʻO ESC ke kiaʻāina uila, nona ke kuleana nui e unuhi i ka hōʻailona kaohi mai ka papa kaohi lele i ka nui o ke au o ka motika i mea e kaohi ai i kona wikiwiki.
(3) ʻO ka propeller kahi mea hana e hoʻoili i ka ikehu wili o kahi motika i loko o ka thrust a i ʻole ka hāpai ʻana.
(4) ʻO ka pila o ka drone he pila lithium polymer kiʻekiʻe pinepine ia, kahi i ʻike ʻia e kona nui o ka ikehu, ke kaumaha māmā, a me ke kumukūʻai kū'ē o kēia au kiʻekiʻe.
| Hoʻohālike | AL4-22 |
| Pahu Pesticide | 22L |
| ʻAno | Malu hiki ke pelu ʻia |
| Kaumaha ʻupena | 19.5 kg |
| Kaumaha lawe ʻana | 55 kg |
| Ka mana o ka pila | 14S 22000 mAh * 1pc |
| Ka wikiwiki o ka pīpī | 0-10 m/s |
| Ka laulā o ka pīpī | 7-9 mika |
| Nozzle Helu. | 8 ʻāpana |
| Kahe ʻana o ka pīpī | 3.5-4 L/min |
| Ka pono o ka pīpī ʻana | 9-12 heketa/hola |
| Ke kū'ē ʻana i ka makani | 10m/s |
| Ka nui o ka pālahalaha o ka drone | 2025*1970*690 mm |
| Ka nui i pelu ʻia o ka drone | 860*730*690 mm |
Hāʻawi ka ʻoihana drone ʻo Aolan Sprayer i nā lawelawe OEM/ODM. He mea kūʻai nui mākou i nā drones mahiʻai, e ʻimi ana i nā mea hoʻolaha a me nā ʻelele ma ka honua holoʻokoʻa.

ʻAno hana lima:
E hana lima me ka mana mamao Mana mamao i hoʻohui ʻia. Kākoʻo i ka bluetooth a me ka pili usb Kikowaena honua, ka hoʻoili kiʻi.
ʻAno hana aunoa:
Holo kaʻa kūʻokoʻa me ka App
Kākoʻo i nā ʻōlelo he nui: Pelekania, Paniolo, Lūkini, Pukiki, a pēlā aku.
Hoʻolālā Ala Holo
E kākoʻo i ka hana pīpī i ke ao a me ka pō.
Ua hoʻokomo ʻia ka FPV me ke kāmela HD a me nā kukui pō LED.
- ʻIke ākea 120 degere, e hōʻoia i ka lele ʻana ʻoi aku ka palekana.
- Hoʻonui pālua ʻia ka ʻike pō mālamalama, e hana i nā mea hou aʻe no ka pīpī ʻana i ka pō.
Eia ke poʻo inoa.
Mīkini Puhi ʻŌmole PET Semi-Automatic Mīkini Hana ʻŌmole Mīkini Hoʻoheheʻe ʻŌmole He kūpono ka Mīkini Hana ʻŌmole PET no ka hana ʻana i nā ipu palaki PET a me nā ʻōmole o nā ʻano like ʻole.
Eia ke poʻo inoa.
Mīkini Puhi ʻŌmole PET Semi-Automatic Mīkini Hana ʻŌmole Mīkini Hoʻoheheʻe ʻŌmole He kūpono ka Mīkini Hana ʻŌmole PET no ka hana ʻana i nā ipu palaki PET a me nā ʻōmole o nā ʻano like ʻole.
Hiki i ka drone pīpī me ka radar hahai ʻāina ke ʻike i kahi ʻāina manawa maoli a hoʻoponopono i ke kiʻekiʻe lele. E hōʻoia i ka hoʻomanawanui ʻana i nā ʻano ʻāina like ʻole.
ʻIke ka ʻōnaehana radar pale keakea i nā keakea a me nā wahi a puni i nā wahi āpau, me ka nānā ʻole i ka lepo a me ke komo ʻana o ka mālamalama. ʻO ka pale keakea ʻakomi a hoʻoponopono i nā hana lele e hōʻoia i ka palekana lele i ka wā e pīpī ana.